Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

Rixos Krasnaya Polyana Sochi
Şimdi keşfedin...

Keşfetmek için kaydırın.

Ultra lüks hizmet anlayışı ve modern mimarisiyle hizmet veren Rixos Krasnaya Polyana Sochi, deniz seviyesinden 960 metre yükseklikteki yurt dışı kayak turları meraklılarının çok sevdiği Krasnaya Polyana merkezinde bulunuyor. Karadeniz’den sadece yarım saat uzaklıktaki Rixos Krasnaya Polyana Sochi, Soçi Uluslararası Havaalanı’na ise 40 km mesafede yer alıyor. Hem kış hem de yaz sporlarını aynı anda yapabileceğiniz lokasyonu ile de ideal bir konuma sahip. Lüks mimarisinin yanı sıra misafirlerine konaklama süreleri boyunca Sochi'deki gezilecek yerleri keşfetme olanağı da sunuyor.

Soçi

Rixos Krasnaya Polyana Sochi, Soçi şehir merkezine 66 km mesafede bulunmaktadır. Rusya'nın Karadeniz kıyılarındaki en güzel şehirlerinden biri olan Soçi (Sochi); Karadeniz'in tüm karakteristik yapısını, doğasını ve güzelliklerini gözler önüne seriyor. 400 bine yakın nüfusu ve dünya çapında ünlü tesisleri ile 2014 Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Soçi, kış sporlarıyla Karadeniz'in güzelliklerini bir araya getiren heyecan verici bir şehir. Rusya’nın popüler tatil mekanı Soçi’de yapılacak şeyler arasında kayaktan denize girmeye, şifalı kaynak sularında yüzmekten dağa tırmanmaya ve botanik bahçelerini dolaşmaya kadar pek çok alternatif bulunuyor. Bunların yanında sanat galerilerini, parklarını, tiyatrosunu, tarihi yapılarını ve kiliselerini de dolaşabilirsiniz. Her yıl Soçi’de düzenlenen Kinotavr Sinema Festivali de sinemaseverlerin buluşma noktası. Farklı bir turizm merkezi olan Soçi, Kafkas Dağlarının eteklerinde farklı bir tatil deneyimi sunuyor. Soçi otelleri arasında üst düzet lüksü ve kaliteyi Rixos farkıyla yaşayın. 

Krasnaya Polyana Kayak Merkezi

Kış turizminin en çok talep gören aktivitelerinden kayak, Soçi’de yer alan doğal kayak pistleri ile unutulmaz deneyimler sunuyor. Rixos Krasnaya Polyana Sochi’deki konaklamanız sırasında kayak yapmak isterseniz Krasnaya Polyana Kayak Merkezi’nde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Büyüleyen manzarasıyla Krasnaya Polyana Kayak Merkezi, kış sporlarını rahatlıkla yapabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Doğal ortamı, özel kayak ve snowboard pistleri ile sporseverlerin ve Rusya'daki kayak merkezlerinin en popüler mekânları arasında yer alıyor.

Arboretum Botanik Park

Rixos Krasnaya Polyana Sochi’deki konaklamanız sırasında Dendrarium olarak da bilinen Arboretum Botanik Park'ı keşfetmeyi ihmal etmeyin. İçerisinde pek çok bitki türünü barındıran bu özel bahçede dolaşırken adını hiç duymadığınız ağaçlara rastlamanız mümkün. Günübirlik gezinizde doğa ile baş başa olmak ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız Arboretum tam size göre!

 

Rixos Krasnaya Polyana Sochi'den Kareler

  • Rixos Krasnaya Polyana Sochi
  • Rixos Krasnaya Polyana Sochi
  • Rixos Krasnaya Polyana Sochi
 
Yükleniyor