Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

LOKASYON

Geri
 
 

level +960, Gorky Gorod, Esto-Sadok, Sochi, Russia

Rixos Krasnaya Polyana Sochi, Kafkasların beşiğinde muhteşem bir tatil olanağı sunuyor. Engin dağların arasında masalsı bir tatil sizi bekliyor. Karadeniz'e yarım saatlik uzaklıkta, Kafkas Dağlarının karları arasında; kış sporlarının ve Karadeniz'in keyfini aynı tatilde yaşayacaksınız.

Rusya

Rusya Federasyonu, Doğu Avrupa ile Kuzey Asya'ya yayılan, dünyanın en geniş ülkesidir. Nüfus bakımından dünyanın en kalabalık sekizinci ülkesi olan Rusya, siyasi olarak da dünyanın en güçlü ülkelerinden biridir. Para birimi olarak "ruble" kullanılan Rusya'nın uluslararası telefon kodu 7'dir.

Soçi

Rusya'nın Karadeniz kıyılarındaki en güzel şehirlerinden biri olan Soçi (Sochi); Karadeniz'in tüm karakteristik yapısını, doğasını ve güzelliklerini gözler önüne seriyor. 400.000'e yakın nüfusu ve dünya çapında tesisleri ile 2014 Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Soçi, kış sporlarıyla Karadeniz'in güzelliklerini bir araya getiren heyecan verici bir şehir.

Krasnaya Polyana

Soçi'de düzenlenen 2014 Kış Olimpiyatlarının merkezi olan Krasnaya Polyana, dünyanın en önemli kayak merkezlerinden biri. Doğayla iç içe masalsı mimarisiyle büyüleyici bir atmosfer sunan belde, Karadeniz'e yarım saatlik mesafesiyle heyecan verici bir deneyim yaşatıyor.

  • RIXOS KRASNAYA POLYANA SOCHI

    RIXOS KRASNAYA POLYANA SOCHI

    LOKASYON

  • RIXOS KRASNAYA POLYANA SOCHI

    RIXOS KRASNAYA POLYANA SOCHI

    LOKASYON

Yükleniyor